SEMPOZYUMUN ARDINDAN TEŞEKKÜRLER...

RumeliDE Dil ve Edebiyat Araştırmaları Dergisi (www.rumelide.com), RumeliYA Yayıncılık & Publishing (www.rumeliya.com), İstanbul Medeniyet Üniversitesiİstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi olarak dil, edebiyat ve çeviri konuları kapsamında Uluslararası Rumeli [Dil, Edebiyat, Çeviri] Sempozyumu’nun üçüncüsünü 26-27 Haziran 2021 tarihlerinde uzaktan-çevrimiçi gerçekleştirdik.

Başta tensipleri ve destekleri için üniversite rektörlerine, üniversiteleri temsilen bizzat iştirak edip katılımcıları selamlayan İstanbul S. Zaim Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim GÜNEY hocamıza, İstanbul Aydın Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm başkanı Prof. Dr. Kazım YETİŞ hocamıza, İstanbul Medeniyet Üniversitesi TÖMER Müdürü Doç. Dr. Ahmet KOÇAK hocamıza teşekkür ederim.

Davetlerimize nazikane kabul cevaplarıyla sempozyumun davetli konuşmacılarından şair ve İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof Dr. Ataol BEHRAMOĞLU hocamıza, şair ve Balıkesir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet NARLI hocamıza çok teşekkür ederim.

Başta Türkiye'den olmak üzere Ukrayna, Rusya, G. Kore, Çin, Kıbrıs, Moldova’dan katılan bilim insanlarına, sempozyumun yürütülmesinde görev alan teknik ekibe çok teşekkür ederim.
Sonraki sempozyumlarda yine buluşmak ümidiyle herkese selam olsun.
Bu içerik 02.07.2021 tarihinde yayınlandı ve toplam 600 kez okundu.


Benzer İçerikler

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
0 (505) 795 81 24
0 (216) 773 06 16
editor@rumelise.com